دسته بندی محصولات
لپ تاپ
لوازم جانبی
All-In-One & iMac
قطعات لپ تاپ

جدیدترین All-In-One & iMac

بیشتر
واحد فروش44230000 - 013

قوانین و مقررات

مفتخریم از اینکه فروشگاه ما را برای خرید انتخاب کردید تیم فوتون لند تمام تلاش خود را برای جلب رضایت خود انجام خواهد داد.

آماده سازی سفارش:

زمانی که خریدار سفارش خود را ثبت می نماید، در صف پردازش سفارشات قرار می گیرد. مدت زمان انتظار برای پردازش و آماده سازی سفارشات مشتریان عزیز از ۱ تا ۲۴ ساعت متغیر می باشد.

در تعطیلی های، مناسبت های تبلیغاتی و مواقعی که به دلیل نوسانات بازار میزان فروش فرای حد انتظار می گردد، ممکن است زمان انتظار آماده سازی سفارشات بیشتر از حالت عادی باشد.

کلیه واحدهای امور سفارشات، انبار و بسته بندی ، برای آماده سازی هرچه سریعتر سفارشات در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان عزیز نهایت تلاش خود را انجام می دهند.

تمامی مراتب ثبت تا ارسال سفارش از طریق پیامک به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رسید.

مشتری می تواند از لحظه خرید تا مدت هفت روز کاری اقدام به لغو خرید خود نماید، مشروط به اینکه:

  • کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد.
  •  
  • هزینه باز پس فرستادن کالا برعهده خریداراست.
  •  
  • لغو سفارش یا انصراف از خرید فقط از طریق تماس تلفنی با فروشگاه فوتون لند با شماره ۰۱۳۴۴۲۳۰۰۰۰ امکان پذیر است.

توجه: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
توجه: از آنجا که فوتون لند یک وبسایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود). 

نحوه پرداخت وجه سفارش‌ها:

مشتریان محترم می توانند از دو درگاه عضو شتاب بانک سامان (سپ) و زرین پال فاکتور سفارش خود را پرداخت کنند و بلافاصله پس از تایید پرداخت پیامکی شامل شماره سفارش  و آیتم فاکتور به همراه کدرهگیری تراکنش به شماره همراه اعلامی برایشان ارسال خواهد شد.

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
فروشگاه
خانه
علاقه مندی
پروفایل
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات